BALANCE (ROVNOVÁHA) 15 ml

38.03 Eur

Energetická zmes olejov s unikátnymi vlastnosťami.

Ako názov zmesi napovedá, BALANCE napomáha získať späť emočnú rovnováhu.

Starostlivo namiešaná zmes, ktorá vám má pomôcť získať späť emočnú rovnováhu. Pôsobí energeticky na hlbších psychologických úrovniach a môže vo vás podporiť vaše odhodlanie a schopnosť premeny.

Povzbudí vašu vôľu k opusteniu toho, čo vám už neslúži a nenapĺňa vás.

Pomaranč patrí k esenciám, ktoré prinášajú sviežosť, radosť a odolnosť. Olej z kadidlovníka, ktorý je tiež súčasťou zmesi, pomáha udržiavať duševné zdravie. Tymian vo vás môže povzbudiť odvahu, úsilie a morálku a podporiť nízku sebadôveru. Aj eukalyptus vyvoláva pocity optimizmu, otvorenosti a voľnosti.

DOBRE RADY:

:::Balance je veľmi vhodný pre deti, ktoré sú citlivé a majú emocialné výkyvy , vhodné dať do nosného inhalátora a počas dňa privoňiavať, cez deň použiť do difuzéra.::


:::Kto má vysoký krvný tlak, Balance uzemňuje a vyrovnáva:::


:::Keď idú detičkám zúbky, urobiť zmes nosný olej + esencia a opatrne potierať jemne líčko tam kde ide zúbok a chodidlá:::"""Oleje keď používame na telo vždy treba zmiešať s nosným olejom napr. ľanový, kokosový a pod... !!!

Ak máte problém a potrebujete poradiť vhodný olej napíšte a poradím ako aplikovať 100% prírodné oleje, difuzér, inhalátor či osobná vôňa.

Dalšie obrázky