COLDET (detox) 15 ml

35.40 Eur

Esenciálne oleje v zmesi povzbudzujú

organizmus k prirodzenej detoxikácii.

Zmes je zameraná na celok tráviaceho ústrojenstva.

Môžu ovplyvňovať chuť k jedlu, ale tiež pohyby čriev a črevnú mikroflóru.

Čisté črevá sú zárukou dobrej imunity,

ale tiež zdravého dýchacieho systému.

Na jeho harmonizáciu pôsobia oleje z feniklu, kadidlovníka, anízu a zázvoru.

Synergia esencií prispieva tiež k správnej funkcii pečene a vylučovaniu.

Pôsobí tak na celkové prečistenie organizmu

a jeho pomocníkom pri kontrole telesnej hmotnosti.

DOREÉ RADY:

:::Keď sa neviete dojesť sladkostí pekne Vám to pomôže nadstaviť hranicu dať do nosného inhalátora a počas dňa privoňiavať, cez deň použiť do difuzéra.::


:::Koho trápia ľadviny, žlčník cíti v sebe hnev veľmi dobre upokojuje , zmiešame pár kvapiek nosného oleja a Coldet a priložíme na oblasť obličiek a pečene aj žlčníku. Emocie sa ukľudnia a telo reaguje na túto zmenu veľmi rýchlo :::


:::Veľmi dobrý pomocník pri záhe:::

Hlavným dôvodom, prečo sa pustiť do očisty čriev je úľava preťaženého organizmu. Očista si nie len poradí s toxínmi, ale nabije nás novou energiou a vitalitou.
V hrubom čreve sa údajne nachádza 3 až 5 kg usadených zvyškov potravy, preto je vhodné vykonávať jeho očistu 2 krát do roka - na jar a na jeseň.
Zbavte sa prebytočnej záťaže používaním zmesi COLDET inhaláciou v difuzéri / 3-5 kvapiek inhalovať hodinu 3x denne/, pravidelným natieraním na brucho /2 kvapky zriediť s rastlinným olejom/ alebo použite 1 kvapku do litra vlažnej vody."""Oleje keď používame na telo vždy treba zmiešať s nosným olejom napr. ľanový, kokosový a pod... !!!

Ak máte problém a potrebujete poradiť vhodný olej napíšte a poradím ako aplikovať 100% prírodné oleje, difuzér, inhalátor či osobná vôňa.

Dalšie obrázky